חוגים וסדנאות

בעקבות תהליכים אישיים שעברתי, הרחבתי את פעילות היצירה שלי וכיום אני מעבירה סדנאות וחוגים, לילדים ומבוגרים, בתחומי אומנות מגוונים. הסדנאות מועברות בסטודיו שלי, ומשלבות יצירה, הרבה כיף והנאה.

מגוון סדנאות וחוגים

לקוחות ממליצים

1/20

חנות המתנות שלי

סדנאות חגים

לקראת החגים, גם הסדנאות והחוגים שלי לובשים חג, ואני יוצרת עם המשתתפים מוצרים מיוחדים וחגיגיים. לקראת חגי תשרי ניצור רימונים, בחנוכה, ניצור סביבונים וחנוכיות, לקראת יום המשפחה ניצור מסגרת לתמונה או מובייל לתלייה בבית, ולקראת פסח ניצור צלחת פסח או מעמד למצות.

סדנאת הילדים והנוער

1/28

בסדנאות הילדים והנוער ניתן לעצב מחברות, חולצות, כרטיסי ברכה, יצירות בפימו, ויצירות באוריגמי.

סדנאות למבוגרים

1/24

בסדנאות המבוגרים ניתן ליצור יצירות שונות בקווילינג (גלגולי נייר), ולעצב מחברות, כרטיסי ברכה, יצירות בפימו, ומיני אלבומים.

נורית = כשרון מהלך. קשובה, זורמת עם הלקוח ומתאימה את המוצר בדיוק למשאלות הלב. תמיד אני רוצה התאמה ספיישל ללקוח, למטרה ולארוע. היא מצידה מגשימה כל פנטסיה שלי בחפץ לב בסבלנות ובחיוך. והמשלוחה? אקספרס :-)

"

"

גיל פרין, ירקונה

נורית אישה מקצועית יצירתית בטירוף . עבודות משגעות ומהממות .. יודעת ליעץ לעזור ובעיקר כייף בסדנאות . מקסים ממומלץ באהבה ❤️😃💋

"

"

ענת אדטו – ראשון לציון

"

נורית האישה והיצירה תודה לך על עשרות מוצרים אותם עיצבת עבורי במהלך 4 שנות היכרותינו, תמיד הצלחת גם בלוחות זמנים צפופים ליצור מוצר וואוו שקלע בול לצרכים, תמיד מעל המצופה! שמחה שיש לי בית  חם למתנות מיוחדות , יצירתיות שאין זהה להן!

"

ליבנת ניזרי – ראשון לציון

יצירת קשר

נורית נאור

ימי הולדת, סדנאות, חוגים ואמנות נייר

כתובת: הגיתית 5 ראשל"צ   

נייד:  054-7414417

סטודיו: 03-9413740 

דוא"ל:  nurit.naor@gmail.com